GÖNEN TİCARET ODASI
ODAMIZDAN GÜNCEL DUYURULAR

SIAL PARİS 2018 ULUSLARARASI GIDA, YİYECEK VE İÇECEK FUARINA KATILIM

Sayın Üyemiz, 21 Ekim - 25 Ekim 2018 tarihleri arasında Fransanın Paris şehrinde sektöründe Dünyanın önemli fuarlarından biri olarak kabul edilen SIAL PARİS 2018 Uluslararası Gıda, Yiyecek ve İçecek Fuarı düzenlenecektir. Odamızca söz konusu fuara bir ziyaret organizasyonu düzenlenmesi planlanmaktadır.
Haberi [ 10 ] Kişi Tarafından Okundu.

ODAMIZ ÜYELERİNE AİDAT AFFI İLE İLGİLİ DUYURU

7143 sayılı Vergi ve Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun 18 Mayıs 2018 tarih ve 30425 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girmiş olup bu kanun kapsamında, 31.03.2018 tarihinden (bu tarih dahil) önceki
Haberi [ 40 ] Kişi Tarafından Okundu.
ODAMIZDAN GÜNCEL HABERLER

GÖNEN TİCARET ODASI GÖNEN TİCARET BORSASININ DÜZENLEMİŞ OLDUĞU İFTAR PROGRAMINA KATILDI

Gönen Ticaret Odası Yönetim Kurulu üyeleri, Meclis üyeleri ve Meslek komitesi üyeleri Gönen Ticaret Borsasının Yıldız Otelde düzenlenen iftar programına katıldı.
Haberi [ 16 ] Kişi Tarafından Okundu.

GÖNEN TİCARET ODASI BANDIRMA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNİN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU İFTAR PROGRAMINA KATILDI

Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Selvi ve Meclis Başkanı Salih Hasip Osman, Meclis Üyesi Cemal Özden ve Eyüp Kavuzoğlu Bandırma Organize Sanayi Bölgesinin düzenlemiş olduğu iftar programına katıldı.
Haberi [ 30 ] Kişi Tarafından Okundu.

GÖNEN TİCARET ODASI GÜMRÜK VE TURİZM İŞLETMELERİ TİCARET A.Ş. GENEL KURULUNA KATILDI

Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Selvi ve Meclis Başkanı Salih Hasip Osman TOBB Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen Gümrük ve Turizm İşletmeleri Ticaret A.Ş. nin Genel Kuruluna katıldı.
Haberi [ 36 ] Kişi Tarafından Okundu.

GÖNEN TİCARET ODASI TOBB.74 GENEL KURULUNA KATILDI

Gönen Ticaret Odası 15 Mayıs 2018 Salı günü TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (TOBB ETÜ)?nde gerçekleştirilen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) 74. seçimli Genel Kuruluna, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet SELVİ, Meclis Başkanı Salih Hasip OSMAN ve Genel Sekreter Alper ÇETİNKAYA katıldı.
Haberi [ 34 ] Kişi Tarafından Okundu.
Diğer Sayfalar :   

BALIKESİR HAVA DURMU