GÖNEN TİCARET ODASI
ODAMIZDAN GÜNCEL DUYURULAR

SIAL PARİS 2018 ULUSLARARASI GIDA, YİYECEK VE İÇECEK FUARINA KATILIM

Sayın Üyemiz, 21 Ekim - 25 Ekim 2018 tarihleri arasında Fransanın Paris şehrinde sektöründe Dünyanın önemli fuarlarından biri olarak kabul edilen SIAL PARİS 2018 Uluslararası Gıda, Yiyecek ve İçecek Fuarı düzenlenecektir. Odamızca söz konusu fuara bir ziyaret organizasyonu düzenlenmesi planlanmaktadır.
Haberi [ 10 ] Kişi Tarafından Okundu.

ODAMIZ ÜYELERİNE AİDAT AFFI İLE İLGİLİ DUYURU

7143 sayılı Vergi ve Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun 18 Mayıs 2018 tarih ve 30425 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girmiş olup bu kanun kapsamında, 31.03.2018 tarihinden (bu tarih dahil) önceki
Haberi [ 40 ] Kişi Tarafından Okundu.
ODAMIZDAN GÜNCEL HABERLER

ODAMIZ TARAFINDAN ETKİLİ İLETİŞİM KONULU KONFERANS GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Odamız tarafından 14 Ocak 2016 Perşembe günü saat 19:00 da Etkili İletişim konulu konferans gerçekleştirildi. Gönen Esnaf Kefalet Kooperatifi Sosyal Tesislerinde Dr.Cengiz TAVUKÇUOĞLU nun sunumuyla gerçekleşen konferansa üyelerimiz ve Gönen halkı yoğun ilgi gösterdi. Konferansa katılanlara iletişimin hayatımızdaki önemi anlatıldı.
Haberi [ 625 ] Kişi Tarafından Okundu.

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ BAŞKANI SAYIN M.RİFAT HİSARCIKLIOĞLU ODAMIZI ZİYARET ETTİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU ve TOBB Yönetim Kurulu üyeleri ile civar oda ve borsa başkanları 06 Ocak 2016 Çarşamba günü odamızı ziyaret etti.
Haberi [ 657 ] Kişi Tarafından Okundu.

GÖNEN TİCARET ODASI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ELEKTRİK VE ELEKTRONİK BÖLÜMÜ

Gönen Ticaret Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Elektrik ve Elektronik Bölümü Öğretmen ve Öğrencilerinin derslerinde eğitim amaçlı tasarladıkları projeler günlük hayatın bir parçası olmaya devam ediyor. Elektrik ve Elektronik Bölümü Öğretmenleri Cengiz Şahin,Tuncay İnan,Coşkun Öz,Hasan Emer,Hüseyin Türkay, İbrahim Orakçı, Ayhan Uslu,Taner Candemir
Haberi [ 1455 ] Kişi Tarafından Okundu.

IPA KIRSAL KALKINMA BİLEŞENİ

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili kuruluşu olan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK), Avrupa Birliğinin Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı olan IPA nın Kırsal Kalkınma Bileşeni 2014-2020 dönemi kapsamında uygulanacak yatırımlara ilişkin olarak, 18 Aralık 2015 tarihinde Birinci Başvuru ilanı yayınlamıştır.
Haberi [ 907 ] Kişi Tarafından Okundu.
Diğer Sayfalar :   

BALIKESİR HAVA DURMU